Sportcentrum Paráda sportcentrum & wellness Kroměříž

recepce@sportparada.cz

sportovište: 777 883 580
welness: 777 478 134

ÚVODNÍ STRANA ROZPIS LEKCÍ AKCE CENÍK KONTAKTY PARKOVIŠTĚ

WELLNESS PARÁDA

Přijměte pozvání do Wellness Paráda, v němž máme pro Vás připraveny dva provozy Saunový svět. Provoz máme v sezonu každý den od 10 do 21 hodin, a je nutné si termín návštěvy rezervovat dopředu. Bez rezervace můžete přicházet ve vymezených časech saunového světa.

Kapacita saunového světa je 12 lidí, whirlpoolu 4 osoby. Oba wellness provozy jsou propojeny spojovacími dveřmi a v případě, že hledáte prostory pro více osob, je možné rezervovat i celé wellness. Kapacita celého wellness je maximálně 18 lidí.
Samozřejmostí je zajištění náročnějšího občerstvení dle předem zadaného požadavku.

SAUNY pro VEŘEJNOST

SAUNY pro VEŘEJNOST (společné)

Provoz ukončen.

Možnost objednání i soukrémého saunování.

Příjemné saunování a relax Vám přeje kolektiv Sportcentra Paráda!Více informací o SAUNY pro VEŘEJNOST

SAUNOVÁ SVĚT

SAUNY FINSKÁ, BIO A PARNÍ LÁZEŇ

Saunování je procedura očisty a posílení organismu. Sauna by měla posílit tělo i mysl a měla by být doprovázena příjemnými pocity. Správně prováděné saunová má zejména tyto účinky:
  • podporuje prokrvení tkání
  • vede k vylučování odpadních látek z organismu
  • zlepšuje termoregulační mechanismy
  • ničí bakterie a viry az vyšuje obranyschopnost proti virózám a nachlazení
 
Více informací o SAUNOVÁ SVĚT AKCE

FINSKÁ SAUNA

Saunování patří mezi nejstarší regenerační a relaxační metody. Teploty v saunách je kolem 90°C a díky tomu se dokonale prohřeje celé Vaše tělo, ze kterého se kůží vyplavují škodlivé látky. Aby Vaše tělo mohlo dokonale pracovat, doporučujeme pobyt v sauně bez plavek. Dotyk Vašeho těla na dřevěných lavicích není vhodný, proto je vhodné se posadit na ručník. Do finské sauny vstupujte bez gumové obuvi.
Začátečníci by měli čas v sauně přizpůsobit svému tělu, zpočátku stačí i pár minut, po kterýchje možné časový úsek zvyšovat. Doporučená délka je od 5 do 30 minut.
Pokaždé návštěvě sauny je nutné tělo osprchovat studenou vodou, milovníci saunování využívají pro osvěžení ledovou káď nebo ledovou tříšť.
Do sauny je možné vstoupit opakovaně, doporučujeme však vždy alespoň 10 minut odpočinku vleže v našich odpočívárnách. Dopřejete tím svému tělu příjemný dozvuk účinků správného saunování.
Po každé návštěvě sauny se napijte, vaše tělo potřebuje doplnit tekutiny. Do saun by neměly vstupovat osoby nesnášející vysoké teploty, s otevřenými ranami, krvácením či kožními a plísňovými onemocněním, stejně tak gravidní ženy.


Více informací o FINSKÁ SAUNA

BIOSAUNA

Biosauna je kombinací finské a parní sauny a je vhodná pro každého, protože její teplota je do 60°C. Navíc se zde uvolňují vonné esence, které násobí příjemný odpočinek a regeneraci celého těla. V teplé sauně dochází k uvolnění Vašeho organismu.
Doporučená délka pobytu je 10 až 15 minut, při pravidelném pobytu je možné délku zvyšovat až na půlhodinu.
Dotyk Vašeho těla na dřevěných lavicích není vhodný, proto doporučujeme posadit se na ručník. Do bio sauny vstupujte bez gumové obuvi.
Po každé návštěvě sauny je nutné tělo osprchovat a odpočinout si pár minut v našich odpočívárnách.


PARNÍ LÁZEŇ

Potřebujete-li uvolnit dýchací cesty, uvolnit svaly nebo zmírnit celkovou únavu, pak vstupte do parní lázně. Vlhkost vzduchu dosahuje téměř 100% a teplota uvnitř není tak vysoká, jako v sauně. Klima je zde však vlhké, navíc doplněné esencemi, které probudí vašchny Vaše smysly.

SOUKROMÁ VÍŘIVKA