Sportcentrum Paráda sportcentrum & wellness Kroměříž

recepce@sportparada.cz

sportovište: 777 883 580
welness: 777 478 134

ÚVODNÍ STRANA ROZPIS LEKCÍ AKCE CENÍK KONTAKTY PARKOVIŠTĚ

THAJSKÉ MASÁŽE

Masáže provádí paní Chiraphat Suksawat 36 let
certifikovaná Thajská masérka
rezervace na tel. 777 883 580


Tradiční thajská masáž

Tato masáž zprůchodňuje energetické dráhy od prstů na nohou až po temeno hlavy. Masérka má 5 let zkušenosti v oboru doložené osvědčením o absolvování masérské školy v Thajsku.
Protože se jedná o tzv. suchou masáž, v masážní místnosti budete mít nachystané speciální oblečení. Spodní prádlo si můžete nechat, u dam doporučujeme sundat podprsenku pro větší pohodlí. Jakmile budete připraveni, položíte se hrudní částí na podložku a vyčkáte příchodu masérky.     
Cena masáže 60 minut – 950 Kč

Thajská masáž horkými bylinnými balíčky

Je kombinace tradiční thajské masáže, olejové masáže a přikládání nahřátých bylinných váčků. Balíčky jsou naplněny bylinkami podle starých receptur, nahřejí se v parní lázni a přikládají se na energetické dráhy. Mají detoxikační účinek na trávicí trakt a relaxační účinek na svalový aparát.        
Cena masáže 60 minut – 1000 Kč

Thajská masáž nohou
Thajská masáž chodidel věnuje pozornost spolu s prací na reflexních bodech i energetickým drahám v oblasti od kolene směrem k chodidlu. Nejen že je velmi příjemná, ale je i značně přínosná. Thajská masáž nohou je zakončena promasírováním rukou a hlavy.
Cena masáže 30 minut – 450 Kč

Thajská masáž zad, hlavy a ramenou

Vychází z tradiční thajské masáže a pomáhá si využitím tradičních thajských léčebných mastí.
Využívá se různých tlaků a hmatů, kterými masérka docílí uvolnění a regeneraci svalstva.
Cena masáže 30 minut – 450 Kč       

Thajská masérka Chiraphat Suksawat nemluví česky, upozorněte ji na jakýkoliv nepříjemný pohyb, který Vám nebude příjemný. Thajské masáže mají být příjemné a tělo povzbuzující.

Před masáží dostanete oblečení vhodné pro masáže, zůstat však můžete ve spodním prádle, u žen je doporučeno mít tričko bez podprsenky.

IN-BODY

IN BODY MĚŘENÍ PRO ÚČINNÉ CVIČENÍ

Sportcentrum Paráda má pro klienty skvělého pomocníka, s nímž dokáže vyhodnotit svalovou hmotu, viscerální I tělesný tuk a určí, které partie těla potřebují zátěž a které již naopak další zátěž nezvládnou. Pomocí naměřených hodnot uvidíte, kolik máte vody v těle, proteinů, minerálních látek atd.

Paráda má v nabídce 25 druhů cvičení, dokážeme podle výsledků in-body každému na míru připravit cvičební program, díky němuž je možné systematicky pracovat na zlepšení výsledků. Pravidelným měřením získáte jistotu, že zvolené cvičení prospívá vašemu tělu.

VÝSLEDKY ANALÝZY IN BODY:

•    Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, váha
•    BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
•    Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
•    Hodnocení tukové a svalové tkáně

Vše se ukládá a při kontrolním měření, se výsledky srovnávají graficky, pak lépe uvidíte změnu svalové hmoty, tělesného tuky, vnitřního tuku apod. Měření je vhodné provést před tréninkem, nejlépe hned z rána a nalačno, pak jsou výsledky nejpřesnější.

Za kolik si mohu nechat změřit hodnoty?

Bez konzultace         250 Kč/nečlen             100 Kč/člen      

                               150 Kč/nečlen              50 Kč/ člen za opakované měření během dvou po sobě jdoucích měsíců 

      
Více informací, včetně rezervace konzultace výsledků INBODY s výživovou poradkyní v recepci Sportcentra Paráda, Tovačovského 3250, Kroměříž, www.sportparada.cz, email: recepce@sportparada.cz, tel. 777 883 580.
 

Solárium

Ve Sportcentru Paráda můžete nejen sportovat, ale i získat snědou pleť. Opalovat se můžete vleže nebo ve stoje. Naše solária jsou pravidelně odborně sepisována.
Více informací o Solárium

Parkování

Tři patra krytých garáží umožňuje motoristům bezpečné a kamerami střežené parkování.

Vhodné pro individuální vjezdy i dlouhodobé stání.

Ovládejte parkovací závoru přímo z auta pomocí SPZ. Díky parkovacím kartám a přiřazením SPZ vašeho auto, vše vyřídíte v recepci Sportcentra Paráda, je možné snadné a přímo z auta ovládat závoru krytého parkoviště při vjezdu i výjezdu.Úhrada parkovného se automaticky odečítá z vloženého kreditu na parkovací kartě.

Cena parkovného je prvních 5 minut zdarma, 10 Kč první půlhodina a každá další započatá hodina 20 Kč.

Vjezd centrum

Vjezd Oskol

Stránka Google+ Parkování Kroměříž

Více informací o Parkování