Sportcentrum Paráda sportcentrum & wellness Kroměříž

recepce@sportparada.cz

sportovište: 777 883 580
welness: 777 478 134

ÚVODNÍ STRANA ROZPIS LEKCÍ AKCE CENÍK KONTAKTY PARKOVIŠTĚ

BADMINTON

Badminton je mezi sporty jeden z nejnáročnějších, nejkomplexnějších – a nejhezčích! Je to vůbec nejrychlejší raketový sport, ale kromě rychlosti potřebujete ještě sílu, obratnost, vytrvalost a pohyblivost. V badmintonu se naučíte své schopnosti efektivně rozvíjet. Jak mít nejtvrdší smeč, jak vydržet běhat co nejdéle a jak dosáhnout na každý míč. Hrát lze s péřovým nebo syntetickým
(plastovým) míčkem vhodných vlastností.
K dispozici jeden klimatizovaný kurt.

 
Více informací o hře BADMINTON Pravidla badmintonu

BOWLING

Bowling je nenáročný sport, který si může zahrát úplně každý, zvládnou ho i děti. Hrát můžete na jedné dráze až do počtu 8 hráčů, v provozu máme celkem dvě dráhy. Pro bovling není nutné žádné speciální sportovní oblečení, hrát můžete v běžném pohodlném oblečení, bowlingovou obuv Vám zapůjčíme v recepci. Dále v recepci nahlaste jména hráčů pro zobrazení o brazovce. Hráči házejí koulí, výběru koule věnujte pozornost, každá má jinou váhu i průměr otvoru pro prsty. Požadí hráčů a hodů zobrazí po každém hodu obrazovka nad bowlingovou dráhou. Vyhrává hráč, který srazí nejvyšší počet kuželek. Na Parádě můžete hrát bowling již od 170 Kč/dráha, občerstvení Vám zajistíme podle Vašich představ.


Více informací o hře BOWLING AKCE

POSILOVNA (Life Studio)

Life Studio představuje nový, moderní trend fitness zaměřený na cvičení běžné populace, která dosud nemusí mít zkušenosti se cvičením s činkami a nechce vyhrát soutěž profesionálních kulturistů. Toto cvičení je určeno pro ženy i muže, jejichž cílem je mít zdravé, funkční a hezké tělo. Díky posilovací a kardio zóně je možné kombinovat posilovací i kondiční trénink. Pro osobní trénink je k dispozici trenér.

Posilovna je plně klimatizovaná, příjemné cvičení i v letních dnech.


AKCE

SQUASH

Squash je dynamický raketový sport, založený na odrazu míčku o stěnu. Hraje se mezi dvěma hráči na kurtu, který tvoří poměrně malý prostor obklopený čtyřmi stěnami. Squash je ideální hra pro relaxaci a udržení si kondice, je to sport s nároky na rychlý pohyb, změnu směru, postřeh, odhad i taktiku. Při tomto sportu vydáte nejvíce energie během krátkého časového úseku, zbavíte se emocí a dokonale se odreagujete. Vzhledem k charakteru hry, kdy jsou oba hráči v jednom kurtu a střídají se v odehrání míče, musí být základním pravidlem neohrozit protihráče.


Více informací o hře SQUASH AKCE Pravidla Squashe

STOLNÍ TENIS

Stolní  tenis nebo také ping-pong (podle zvuku, který vydávají při hře údery míčku) je bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou. Na rozdíl od podobných sportů, jako jsou tenis, badminton nebo squash tvoří hrací plochu rozdělenou síťkou ne dvě poloviny u ping-pongu horní deska stolu na úrovni země, podél které se pohybují hráči.
Hraje se buď ve dvou soupeřících hráčích (dvouhra) nebo ve dvou soupeřících dvojicích hráčů (čtyřhra).
Na Parádě si zahrajete "pinec" již od 85 Kč za hodinu, v nové prostorné místnosti, kde si můžete pozvat i diváky.