Sportcentrum Paráda sportcentrum & wellness Kroměříž

recepce@sportparada.cz

sportovište: 777 883 580
welness: 777 478 134

ÚVODNÍ STRANA ROZPIS LEKCÍ AKCE CENÍK KONTAKTY PARKOVIŠTĚ

VÍCE INFORMACÍ O ON-LINE REZERVACE

MŮJ ÚČET

Máte-li provedeny nějaké rezervace, vždy se Vám po přihlášení můžete zkontrolovat kdykoliv, které časy jste si zvolili a případně je měnit či doplňovat novými. Systém Vás vždy pustí do aktuálního dne + 30 dnů následujících.

Pod svým jménem máte ikonu s názvem MŮJ ÚČET. Po jeho odkliknutí můžete nahlížet na data, zadaná do systému, doporučujeme měnit aktuální telefon, abychom Vás v případě Vaší rezervace mohli operativně informovat o provozních změnách apod. V rezervacích najdete všechny uskutečněné rezervace, které máte v systému zadané. V odkazu OSTATNÍ můžete změnit své heslo, abyste se nemuseli přihlašovat číslem permanentky. V HISTORII si můžete zkontrolovat pohyb na Vašem účtu a částky, které Vám byly při Vaší návštěvě odúčtovány. Uvidíte vždy 30 dnů zpět, delší čas kontroly si můžete vyžádat osobně v recepci.

RUŠENÍ REZERVACE

I když máte blokovánu částku pro rezervaci svého sportu a den předem víte, že se lekce nezúčastníte, vstupte do svého účtu a proveďte ZRUŠENÍ rezervace, potvrzením se Vám rezervace vymaže. 24 hodin předem se Vám blokovaná částka automaticky připíše na Váš účet. Do 12 hodin před rezervací Vás zrušení rezervace bude stát 50 %. Osm hodin před lekcí již systém počítá s Vaší účastí.

Zpět na přehled