Sportcentrum Paráda sportcentrum & wellness Kroměříž

recepce@sportparada.cz

sportovište: 777 883 580
welness: 777 478 134

ÚVODNÍ STRANA ROZPIS LEKCÍ AKCE CENÍK KONTAKTY PARKOVIŠTĚ

Turnaj s Modrým Hrochem

Rezervaci aktivit, případně přihlášku na turnaj na provede na emailu: recepce@sportparada.cz nebo na  tel. 777 883 580, kdy Vám zašleme podrobné pokyny o platbě. V případě, že se nemůžete zúčastnit a přesto by jste rádi přispěli, můžete přímo na transparentní účet číslo: 301 547 624/0300 VS: 25112023.
ON-LINE rezervace

postup při zadávání nové rezervace, rušení rezervace a změně hesla

Na ON-LINE rezervace se dostanete pře webové stránky Sportcentra Paráda www.sportparada.cz , kde vpravo nahoře máte oranžové tlačítko „ON-LINE“ rezervace, zde kliknete a dostanete se na přístupovou stránku. Vstupní údaje je Vaše emailová adresa, kterou jste nahlásil při založení karty (lze změnit, doplnit atd.) a píšeme vždy malými písmeny a bez diakritiky, prvotní heslo je číslo Vaší karty včetně velkého písmene.

REZERVACE - najeďte myší na svůj sport a čas, kdy chcete rezervaci uskutečnit, DVOJÍM kliknutím se Vám otevře nabídka pro potvrzení rezervace. Uskutečníte ji však pouze v případě, že na Vašem účtu máte pro rezervaci dostatek financí. Ušetříte tím čas s telefonickou rezervací.

Více informací o ON-LINE rezervace on-line rezervace ke stažení

LEKCE s TRENÉRY

Začínáte se cvičením a nevíte jak na to? Trénujte s našimi trenéry.

Lekce s TRENÉREM v posilovně vždy po předchozí domluvě. Na Parádě máme tyto trenéry:

  • Jiří Sekanina tel. 602 555 635
Lekce s TRENÉREM na BADMINTON:
  • Vladimír Janda tel. 775 056 206
  • Miroslav Slavík tel. 725 575 551

Lekce s TRENÉREM na SQUASH:

  • Miroslav Slavík tel. 725 575 551

IN-BODY měření s bonusem

INBODY – HODNOTY, KTERÉ POMÁHAJÍ

Novinkou měsíce října na Parádě je měření na přístroji IN-BODY. Díky jednoduchému měření během pár sekund zjistíte hodnoty tělesného a viscerálního tuku, minerálů, proteinů, dále budete znát objem svalové hmoty, či zavodnění. Hodnoty Vám napoví, zda Vaše cvičení je účinné, popřípadě po odborné konzultaci je možné sestavit trénink, který pomůže lépe a zdravě pracovat s Vašim tělem. Výsledky IN-BODY zasíláme klientům do emailu, následné kontrolní měření nabídne přehledné srovnání. Prvotní měření s konzultací je od 150 Kč, následné opakované měření již od 50 Kč.
TRX s trenérem

individuální lekce s certifikovaným trenérem Jiřím Sekaninou
                                                                       tel. 602 555 635

TRX® je závěsný systém využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. 
* buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu
* aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení
* je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce
* vytvoření velmi efektivní tréninkovou jednotku za využití pouze jednoho druhu nářadí - jednoduchých popruhů
* po dobu cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla a intenzitu dolaďujete úhlem naklonění oproti zavěšení Vašeho TRX®
* pomocí TRX® ve velmi krátké době procvičíte celé tělo včetně hlubokého stabilizačního systému
* cvičení na TRX® splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku

OSLAVY NA PARÁDĚ

OSLAVY NA PARÁDĚ

Nechcete-li své hosty zvát na akce, při nichž se jen sedí a mluví, uspořádejte jim sportovní odpoledne či večer. K oblíbenému společenskému sportu bowling můžete objednávat prostor malé tělocvičny za 200 Kč či velké tělocvičny za 500 Kč za hodinu.  Možnost vlastního občerstvení za příplatek. Je možné domluvit i lekce s trenérem z nabídky Parády. Tuto nabídku můžete využít i pro uspořádání nejen dětských oslav na Parádě.

VEČÍRKY NA PARÁDĚ

Na Parádě máte možnost využít prostory BOWLINGU pro NAROZENINOVÉ oslavy, nejen těch nejmenších, ale můžeme uspořádat oslavy i pro dospělé.

FIREMNÍ VEČÍRKY -  můžete využít prostory oddychové (bowling), relaxační (vířivka, sauny finská, bio, pára) a i sportovní k uspořádání firemních večírků.

Zajistíme občerstvení - studená kuchyně, rautové řízečky, jednohubky, obložené chlebíčky apod., k dispozici bar s alkoholickými i nealkolickými nápoji, TOČENÉ PIVO - RADEGAST 10°.