Sportcentrum Paráda sportcentrum & wellness Kroměříž

recepce@sportparada.cz

sportovište: 777 883 580
welness: 777 478 134

ÚVODNÍ STRANA ROZPIS LEKCÍ AKCE CENÍK KONTAKTY PARKOVIŠTĚ

IN-BODY

IN BODY MĚŘENÍ PRO ÚČINNÉ CVIČENÍ

Sportcentrum Paráda má pro klienty skvělého pomocníka, s nímž dokáže vyhodnotit svalovou hmotu, viscerální I tělesný tuk a určí, které partie těla potřebují zátěž a které již naopak další zátěž nezvládnou. Pomocí naměřených hodnot uvidíte, kolik máte vody v těle, proteinů, minerálních látek atd.

Paráda má v nabídce 25 druhů cvičení, dokážeme podle výsledků in-body každému na míru připravit cvičební program, díky němuž je možné systematicky pracovat na zlepšení výsledků. Pravidelným měřením získáte jistotu, že zvolené cvičení prospívá vašemu tělu.

VÝSLEDKY ANALÝZY IN BODY:

•    Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, váha
•    BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
•    Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
•    Hodnocení tukové a svalové tkáně

Vše se ukládá a při kontrolním měření, se výsledky srovnávají graficky, pak lépe uvidíte změnu svalové hmoty, tělesného tuky, vnitřního tuku apod. Měření je vhodné provést před tréninkem, nejlépe hned z rána a nalačno, pak jsou výsledky nejpřesnější.

Za kolik si mohu nechat změřit hodnoty?

Bez konzultace         200 Kč             90 Kč/člen       50 Kč/ člen za opakované měření během dvou po sobě jdoucích měsíců 

S konzultací             300 Kč            150 Kč/člen        
Více informací, včetně rezervace konzultace výsledků INBODY s výživovou poradkyní v recepci Sportcentra Paráda, Tovačovského 3250, Kroměříž, www.sportparada.cz, email: recepce@sportparada.cz, tel. 777 883 580.
 

Solárium

Ve Sportcentru Paráda můžete nejen sportovat, ale i získat snědou pleť. Opalovat se můžete vleže nebo ve stoje. Naše solária jsou pravidelně odborně sepisována. Navíc máme pro klienty sportcentra připravenu bezkonkurenční cenu, od 7 Kč za minutu.
Více informací o Solárium

Kolagenárium

Dodejte své pokožce kolagen a vrátíte si mládí
Dětská pokožka je hebká a na omak příjemná. Mladí lidé mají pokožku se 70 % kolagenu, kterého věkem ubývá, pokožka tím ztrácí pružnost a pevnost.
Collarium má stejnou podobu, jako ležící solárium, trubice však mají odlišné složení. Neopalují, ale ozařují tělo speciálně vyvinutým světelným spektrem, které v těle spouští reakci, při níž se začne znovu vytvářet kolagen. Dostatek kolagenu v tělo (ideální hodnota je zmíněných 70 %) totiž odpovědný za celkový stav pokožky, ať již zdravotní nebo kosmetický. Kolagen udržuje pokožku pružnou, pevnou, hydratovanou a mladou.
Fungováním collaria se zabýval švýcarský chirurg Fiorenzo Angehrn. Testováno bylo 51 osob ve věku 24 až 72 let. Výzkum potvrdil, že pokožce prospívá záření Collagen Plus 10 tím, že produkuje kolagen. Po deseti účincích se osmi z deseti osob zvýšila hodnota kolagenu v pokožce. Po 20 aplikacích po dobu 10 týdnů byly hodnoty ještě vyšší. Příznivě působilo záření i na akné, z všech osob se zvýšila hydratace kůže v obličeji a dekoltu, výborných hodnot dosáhl i liftingový efekt. Již po 13 návštěvách se všem osobám výrazně vypnuly vrásky v obličeji a dekoltu. Collaria jsou navíc vhodná i pro klienty s problematickou pokožkou, ať již jde o lupenku, suchou kůži apod. 
Světelná terapie by měla trvat několik týdnů, ve frekvencích 2 terapie týdně po 20 minutách.
Více informací o Kolagenárium

Parkování

Tři patra krytých garáží umožňuje motoristům bezpečné a kamerami střežené parkování.

Vhodné pro individuální vjezdy i dlouhodobé stání.

Ovládejte parkovací závoru přímo z auta pomocí SPZ. Díky parkovacím kartám a přiřazením SPZ vašeho auto, vše vyřídíte v recepci Sportcentra Paráda, je možné snadné a přímo z auta ovládat závoru krytého parkoviště při vjezdu i výjezdu.Úhrada parkovného se automaticky odečítá z vloženého kreditu na parkovací kartě.

Cena parkovného je prvních 5 minut zdarma, 10 Kč první půlhodina a každá další započatá hodina 20 Kč.

Rezidenční parkování - možnost rezervace předplaceného parkovacího místa na měsíc a více. 1 měsíc 1000 Kč,  roční parkování 12000 Kč.

Vjezd centrum

Vjezd Oskol

Stránka Google+ Parkování Kroměříž

Více informací o Parkování