Sportcentrum Paráda sportcentrum & wellness Kroměříž

recepce@sportparada.cz

sportovište: 777 883 580
welness: 777 478 134

ÚVODNÍ STRANA ROZPIS LEKCÍ AKCE CENÍK KONTAKTY PARKOVIŠTĚ

HEAT pásy

skupinové cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu. Při chůzi na mechanických pásech za doprovodu motivační hudby přirozenou a nenásilnou formou hubneme, posilujeme srdce, zlepšujeme práci s dechem a to aniž bychom zatížili páteř a klouby. Je určený pro všechny věkové kategorie. Společně spálíme 500 – 800 kcal, ujdeme 3-5 km, zlepšíme si fyzičku a odejdeme s dobrou náladou.

Rozpis lekcí Naši instruktoři

Štíhlá a Fit (FIT&SLIM)

ŠTÍHLÁ A FIT 30 MINUTOVÉ CVIČENÍ  (FIT & SLIM)

Procvičení celého tělo v intenzivním dynamickém tempu, zaměřené hlavně na problémové partie nohy, zadek a břicho. Pravidelné 30 minutové cvičení 3x týdně, díky němuž změnu postavy pocítíte velmi rychle. Hubněme efektivně!


Rezervace na recepci nebo email: recepce@sportparada.cz nebo tel. 777 883 580

Více informací o Štíhlá a Fit (FIT&SLIM) Rozpis lekcí Naši instruktoři

Ploché břicho a pevný zadek

Aby Vaše břicho bylo ploché, je nutné pravidelně cvičit cviky na břišní svaly. Vzhledem k tomu, že lidské tělo má velkou schopnost adaptace, a to platí i v případě cvičení, je potřeba cviky na břišní partie kombinovat. Jinak si tělo rychle zvykne na zátěž a přestane reagovat. Naše lekce Plochého břicha jsou komplexní, díky tomu zpevňujeme tuto problematickou partii těla. Krásné a pevné hýždě patří k další problematické partii, ukládá se zde velké množství tuku a je velmi těžké se ho zbavit a vytvarovat tak aby vypadal pěkně. Tyto svaly mají tendenci ochabovat a díky našemu cvičení tomuto problému dokážete čelit.


Rozpis lekcí Naši instruktoři AKCE

KRUHOVÝ TRÉNINK

Nebojte se vyzkoušet kruhový trénink, na každém stanovišti se cvičí 30 sekund, 10 sekund oddych a přechází se na druhé stanoviště. Každý jede ve svém vlastním tempu, vhodné i pro začátečníky.

Kruhový trénink je komplexní cvičení, které zapojí maximální množství svalových skupin. Cvičí se s vlastní vahou těla, lehkou zátěží nebo pomůckami a klademe hlavně důraz na výdrž a dynamiku. Velkou výhodou kruhového tréninku je, že se kromě silových schopností rozvíjí také obratnost, vytrvalost a kondice.
Tento trénink Vám pomůže s formováním postavy, efektivnímu spalování tukových buněk a zvýšíte si celkovou kondici.

Rozpis lekcí Naši instruktoři

Jumping

Jumping program je sestaven tak, aby oslovil širokou veřejnost tak, aby si na své přišel opravdu každý. Díky kombinacím rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky a rychlých sprintů, efektivně spalujete tuky. Komplexnost cviků zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Značná část lekce je věnovaná i balančnímu cvičení, které je na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého zádového svalstva, které jiným než balančním cvičením neposílíte.

Více informací o Jumping Rozpis lekcí Naši instruktoři

FITBOX

Fitbox® program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Fitbox® program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla. Fitbox® je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu.

Více informací o FITBOX Rozpis lekcí Naši instruktoři AKCE

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení - lekce jsou zaměřené na vyrovnávací cviky a správné držení těla a s tím spojené i dýchání. Je vhodné pro všechny, kteří se chtějí vrátit zpět do kondice nebo se potýkají s bolestmi zad, krční páteře či kloubů. Stejně jako pro ty, kteří se chtějí udržet fit pomocí zpevnění svalů a protahovacích cviků.
Rozpis lekcí Naši instruktoři

Spinning®

Spinning® je moderní skupinové cvičení na stacionárním kole, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a různé úrovně zdatnosti. Spinningový program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy a nabízí tak účastníkům neopakovatelný způsob cvičení. Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat, a přesto můžete zajít na Spinning®.

Více informací o Spinning® Rozpis lekcí Naši instruktoři

JOGALATES

JOGALATES – je směr cvičení, který se snaží integrovat prvky Pilates a Jógy tak, aby se při jeho cvičení tělo bezpečně, postupně a zdravě dostalo do kondice. V Jogalates se vaše tělo protáhne i v místech, o kterých jste dlouhé roky nevěděli, že je máte, potřebné svaly se dostanou do zdravého napětí a hlava se vyčistí. Některé cviky vycházejí z Pilatesovy sestavy, jiné jsou bližší rehabilitačním cvikům, velký důraz zde klademe na dýchání. Lekce probíhají každé úterý v 18.30h.


Rozpis lekcí Naši instruktoři

TRX

TRX® je revoluční metoda cvičení a je zkratka pro „Training Resistance Exercise“.  TRX® je závěsný systém využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX® buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. Díky TRX® můžete vytvořit velmi efektivní tréninkovou jednotku za využití pouze jednoho druhu nářadí - jednoduchých popruhů. Po celou dobu cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla a intenzitu dolaďujete úhlem naklonění oproti zavěšení Vašeho TRX®.  Závěsný systém TRX® byl původně vytvořen americkým námořnictvem pro tréninky mimo základnu. V současné době je toto cvičební nářadí plně využíváno ve sportovních centrech.

Pomocí TRX® ve velmi krátké době procvičíte celé tělo včetně hlubokého stabilizačního systému. Cvičení na TRX® splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku.

  Rozpis lekcí Naši instruktoři

Vibrační plošiny

Chcete si zpevnit postavu nebo potřebujete zhubnout? Nemáte čas či chuť chodit do posilovny?

Využijte všech předností pravidelného cvičení pro posílení celého těla, pro větší ohebnost, správný krevní oběh, vyšší odolnost a lepší kondici a to za pouhý zlomek času. Ať chcete hubnout, zdokonalovat svou kondici, bojovat s celulitidou nebo prostě zlepšit celkové zdraví, trénink na vibračních plošinách vám pomůže dosáhnout vašich cílů.


Více informací o Vibrační plošiny Rozpis lekcí Naši instruktoři

PILATES

Cvičební metoda pilates zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání.

PROČ začít cvičit PILATES?

 • Zlepšuje držení celého těla
 • Úleva od bolestí zad a krku
 • Prevence před osteoporózou
 • Zpevnění svalstva, které při klasickém cvičení není procvičováno
 • Cesta k relaxaci a boji proti stresu
 • Zpevnění hýžďového svalstva
 • Zlepšuje tělesnou stabilitu
 • Je vhodným doplňkem k rehabilitacím
Rozpis lekcí Naši instruktoři

TABATA

Novinkou skupinového cvičení na podzim je TABATA - intervalový trénink pro nejlepší spalování tuků. Jedná se o cvičení při maximální intenzitě v krátkých časových intervalech, což je účinnější, než cvičení v nízké intenzitě po delší dobu.

Cvičí se po 20 sekundových intervalech, 20 minut intenzívního tréninku doplněné zahřátím a závěrečným strečinkem.

Více informací o TABATA Rozpis lekcí Naši instruktoři

VELKÉ BALONY

Cvičení je zdravotní, kondiční a pohybové, jehož hlavním záměrem je získání kondice a síly, odstranění bolesti kloubů a páteře. Cvičení se provádí na velkých míčích, které zaručují správné držení těla. Nejedná se o aerobní cvičení. Slouží i jako velmi vhodná relaxace.

Co míč vše umí:

 • uvolnit
 • posílit a relaxovat tělo
 • odstranit bolesti zad
 • rozvíjet obratnost, koordinaci a rovnováhu
 • slouží též coby rehabilitační pomůcka

Rozpis lekcí Naši instruktoři

Skupinové cvičení

Pro skupinové cvičení můžete využít prostory velké a malé telocvičny formou pronájmů.
Možnost individuálních lekcí jakékoliv sportovní aktivity, která je v nabídce sportcentra.


Rozpis lekcí Naši instruktoři